Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Marketing Manager

Florentino Delure - compania autohtonă de producere a costumelor pentru dame și bărbați de înaltă calitate.

Responsabilități:

1) Planificare strategică

  • Realizarea și prezentarea la aprobare a planului de marketing pe social media;
  • Realizarea machetelor de raportare pe indicatori pe toate platformele coordonate (apoi prezentarea lui lunară);
  • Realizarea planului de conținut pentru blog;
  • Capacitate de auditare a activităților, de depistare a punctelor de creștere și a celor de îmbunătățire.

2) Activități operaționale

  • Proiect video - 2-3 persoane lunar, gestionare și coordonare;
  • Realizarea planului de marketing, în particular săptămânal;
  • Coordonarea campaniilor ADS, bugete alocate și /sau lansarea acestor campanii;
  • Coordonarea Evenimentelor publice cu implicarea sau efectuate de către companie.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză - fluent, cunoașterea limbii italiene (avantaj).
  • Experiența în marketing: minim 3 ani;
  • Abilități solide de organizare, comunicare, control, negociere și conducerea de personal;

Compania oferă:

  • Grafic de muncă full-time: 11:00 - 20:00, luni - vineri;
  • Deplasări de serviciu în Portugalia, Italia, Istanbul.
  • Echipă tânără și dinamică;
  • Oportunitate de creștere profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv40@search4staff.com
Telefon de contact: 060 102 909

În CV indicați codul postului vacant: MM

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.