HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Product Manager (Bancar)

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul bancar.

Responsabilități:

  • Proiectarea și lansarea produselor noi în domeniul bancar;
  • Definirea proceselor de business și adaptarea celor existente;
  • Configurarea produselor în sistem a produselor noi și adaptarea celor existente;
  • Avizarea rapoartelor de audit/control conexe domeniul de activitate;
  • Desfășurarea training-urilor pentru front-office cu referire la produsele noi;

Cerințe:

  • Studii superioare: Financiar-Bancar;
  • Abilități de comunicare și prezentare;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU, EN - avansat;
  • Experiență de cel puțin 1 an în poziție similară;
  • Experiență de cel puțin 3 ani în domeniul bancar.

Beneficii:

  • Proiecte interesante și inovative;
  • Salariul competitiv;
  • Echipă profesionistă;
  • Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb40@search4staff.com
Telefon de contact : 069104433
În CV indicați codul postului vacant: SDP

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.