HR-Consulting (www.search4staff.com) on behalf of its client, is looking for a highly professional candidate to fulfill the position of:

Soft Colector

Candidatul ideal:
• Deține tehnici de comunicare și negociere în domeniul vânzări;
• Nu-i lipsește abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
• Este orientat către client (înțelege și satisface nevoile clienților);
• Este vorbitor fluent de limba română și rusă, cunoaște limba engleză la nivel mediu;
• Are excelente aptitudini interpersonale, capacitate de analiză și atitudine pro-activă, disponibilitate pentru lucru în schimburi, rezistență la stres, răbdare, creativitate, căutare continuă de oportunități pentru îmbunătățirea mediului de lucru.

Responsabilități principale:
• Reamintirea prin apel telefonic despre datoriile clienților ;
• Oferirea informației necesare despre modalitățile de plată ;
• Formularea notificărilor de plată ;
• Procesarea și îndeplinirea cât mai eficientă a sarcinilor primite ;
• Monitorizarea clienților .

Noi oferim:
• Posibilitatea de a te dezvolta personal și profesional alături de cei mai buni specialiști;
• Un grafic de muncă full time - 40 ore pe săptămână;
• Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri;
• Salariu FIX + sistem de BONUSARE lunar.

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: tv40@search4staff.com
Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: MASM
Telefon de contact: +373 22 20 29 86; 060422844