Angajăm:

Manager vînzări

Cerințe:
- cunoștințe și abilități avansate de operare PC;
- experiență în activitatea comercială (sunt bineveniți și candidații fără o experiență impunătoare, dar dornici să muncească și să obțină performanțe);
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- spirit de inițiativă, dinamism, responsabilitate;
- cunoașterea și respectarea normelor de etică în afaceri;
- sociabilitate;
- abilități de comunicare dezvoltate, atitudine proactivă și perseverență în atingerea scopurilor;
- orientare către rezultate și capacitatea de a face o legătură clară între venitul personal și rezultatele reale ale efortului depus la locul de muncă.

Responsabilități principale:
- vînzarea activă a produselor companiei;
- gestionarea bazei de date cu clienți și identificarea clienților potențiali;
- primirea și procesarea comenzilor plasate de clienți;
- stabilirea ș menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții;
- oferirea de consultații clienților;
- rezolvarea promptă a tuturor problemelor ce apar în relațiile cu clienții;
- întocmirea documentelor de lucru și prezentarea dărilor de seamă către conducere.

Oferim:
- salariu atractiv și un sistem de bonusare;
- o activitate interesantă în cadrul unei companii stabile de peste 20 de ani prezente pe piață;
- oportunitatea de a acumula o experiență valoroasă;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- posibilitatea de a lucra alături de un colectiv unit de profesioniști.

Suntem dispuși să susținem angajații noștri în efortul lor pentru dezvoltare profesională. Iar celor mai buni le garantăm o avansare rapidă în carieră.

Expediați CV-ul la adresa electronică: irinamkmoldova@mail.ru
Pentru mai multe detalii sunați: 069235809.