Angajăm:

Specialist principal in Marketing si Promovare

Grup de companii Kellers se află în căutarea unui specialist în marketing și promovare.

Descrierea postului:
• Realizarea cercetarilor pe piața și analiza rezultatelor
• Promovarea produselor firmei pe piata prin diferite modalități. Planificarea și organizarea activității de promovare.
• Moderarea si intretinerea retelelor de socializare: stabilirea si gestionarea relatiilor premanente cu abonatii si cresterea numarului lor.
• Generarea, editarea, publicarea și distribuirea continutului zilnic (text, imagini, video sau HTML originale)
• Stabilirea si gestionarea relatiilor cu clienți
• Cresterea vizibilitatii continutului social al companiei
• Scrierea textelor promotionale si creative.
• Perfectionarea continuă prin captarea și analizarea datelor/metrici sociale corespunzatoare, a perspectivelor și a celor mai bune practici.

Cerințe:
• Studii superioare
• Cunoasterea limbilor Romana, Rusa la nivel avansat.
• Experiența în SMM și copywriting
• Cunoasterea principiilor de marketing, servicii clienți și relații publice
• Abilitati excelente de scris, atât creativ cât și persuasiv
• Abilitatea de a lucra în mod independent, cu instrucțiuni minime, cît și în echipă
• Dorința de perfectionare și creștere continua

Ce va oferim noi:
• Salariu motivant
• Echipa de profesionisti și colectiv prietenos
• Oficiu în centrul orașului
• Program de lucru: de luni până vineri, de la 9.00 până la 18.00

Vă rugăm să expediați CV pe email hr@kellers.md
Telefon 062001411