O.C.N. AVENTUS FINANCE S.R.L.

Angajează:

HR Manager

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare
  • Cunoașterea legislației muncii
  • Experienţa în domeniul resurselor umane de cel puțin 2 ani
  • Cunoașterea limbilor rusa, româna (fluent)
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, 1-C) şi capacitatea de a însuşi programe noi
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate
  • Abilităţi organizatorice, de negociere, planificare
  • Atitudine pozitivă şi proactivă, spirit de echipă;

Responsabilități:
  • Gestionarea procesului de recrutare, angajare, instruire și dezvoltare a personalului
  • Planifică și organizează activitățile resurselor umane (seminare, conferințe, traininguri, altele)
  • Asigură aplicarea politicilor de personal ale companiei conform normelor legale și standardelor grupului
  • Monitorizeaza și aplică continuu prevederile legale în domeniul relațiilor de muncă
  • Elaborează şi implementează programele de evaluare și motivare a personalului
  • Participă în alte activități de ordin administrativ

Oferta Companiei:
* Program: luni - vineri 9:00 - 18:00;
* Salariu motivant (el va fi stabilit în rezultatul convorbirii);
* Bonusuri în baza KPI-urilor;
* Oportunități pentru dezvoltare personală și autorealizare.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail hr@credit7.md

Doar candidații selectați vor fi contactați.