Angajăm:

Contabil

Responsabilități:
- ținerea evidenței contabile;
- evidența operațiunilor economice ale companiei pe compartimentele „Prestări servicii”, „Comerț cu ridicata și cu amănuntul”, „Activitatea de producție” de la întocmirea și prelucrarea documentelor primare pînă la prezentarea dărilor de seamă financiare.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare, experiența de cel puțin 3 ani în poziția de contabil;
- cunoașterea și experiența practică de utilizare a programelor 1C 8, Word, Excel (cunoașterea sistemului „bancă-client” este o condiție obligatorie);
- experiență în întocmirea și prezentarea dărilor de seamă contabile, fiscale și statistice;
- cunoașterea limbilor rusă și română.

Calități personale:
- gîndire analitică, conștiinciozitate, responsabilitate, spirit de inițiativă, punctualitate, meticulozitate, onestitate;
- capacitatea de a respecta termenele limită.

Oferim:
- salariu motivant;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social.

Program de lucru: 9.00-18.00 (5 zile lucrătoare pe săptămînă).

Expediați CV-ul la adresa electronică: gam.moldova@gmail.com  cu specificarea salariului dorit.

Candidații selectați vor fi contactați la numărul de telefon indicat în CV pentru a fi invitați la interviu.