ÎM „Alianța-Vin” SRL angajează:

Manager vînzări

Dacă ești o persoană ambițioasă și activă, dacă ești dornic să muncești și să cîștigi bani, dacă tinzi mereu spre dezvoltare profesională pentru ca la rîndul tău să pui umărul la dezvoltarea companiei la care lucrezi atunci anume tu ești cel de care avem nevoie!

Apreciem:
- capacitatea de a munci și nu a privi alene în monitor;
- studiile economice superioare;
- cunoașterea limbilor română și engleză;
- experiența reușită în domeniul vînzărilor (de preferință către companii din străinătate);
- competențe de comunicare corectă cu clienții.

Responsabilități:
- crearea și gestionarea bazei de date cu clienți;
- asistarea clienților la toate etapele tranzacțiilor, de la încheierea contractului pînă la expedierea mărfurilor;
- participarea la expozițiile naționale și internaționale.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu stabil (de 6 000 lei) și un sistem de motivare (% din vînzări);
- condiții de muncă confortabile (birou situat în cartierul Telecentru).

Program de lucru: 8:30-17:00 (5 zile lucrătoare pe săptămînă).