Angajam:

Manager în relații cu clienții

Dacă ești în căutarea unui post de muncă într-o companie loială, plină de energie pozitivă și un colectiv prietenos atunci locul tău este la noi!

Misiune post: Gestiunea relațiilor cu clienții companiei prin intermediul PC și telefon.!

Responsabilități specifice:
- Recepționarea și procesarea apelurilor telefonice;
- Conversaţia cu clienţii prin poşta electronică și rețele de socializare;
- Oferirea informației necesare despre serviciile companiei;

Profilul candidatului:
- Studii: medii de specialitate sau superioare;
- Cunoașterea PC la nivel mediu (Microsoft Office)
- Cunoaşterea fluentă a limbii de stat şi a limbii ruse;
- Vorbire corectă și clară;
- Experiența în domeniu constituie un avantaj;

Vă oferim:
- Mediu de lucru tânăr, energic și prietenos;
- Bonusuri pentru productivitate;
- Sprijin și ajutor din partea echipei;
- Oficiu comfortabil.

Așteptăm cu drag apelul DVS!

Persoanele interesate rugam să expedieze CV-ul cu indicarea funcţiei, la adresa de e-mail: office.onorislegis@gmail.com
Contacte: 069912959 Laura