Primul serviciu mobil de montare a anvelopelor din Republica Moldova Autoshina.md angajează:

Sofer-expeditor (curier) cu propriu automobil

BENEFICII COMPANIEI:

  • Lucrul in oficiu comfortabil, amplasat pe strada Miron Costin 15/1 (în centrul sectorului Râșcani)
  • Salariu la timp;
  • In oficiu este aparat de cafea automat;
  • In oficiu este amplasat frugider cu diferite gustarii
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport
  • Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri
  • Serviciu vulcanizarii mobile «Autoshina»  cu reducere de 50%

Responsabilități:

  • Livrarea obiectelor necesare la timp
  • Ridicarea coletelor si documentelor de iesire
  • Comunicare cu clientii

 Conditii:

  • Compensarea cheltuielilor pentru combustibil (din calculul 8 litri la 100 km, benzina standart 95, or 8 litri la 100 km diesel, or 15 litri la 100 km gaz);
  • Program de lucru: ln-vn 09:00 - 19:00.
  • Angajare oficială în cîmpul muncii / Pachet social;
  • Compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice în interes de servicii.
Cerinte:
  • Experienta nu este necesara;
  • Activitate și determinare;
  • Abilitate de a studia lucruri noi;

Trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa: job@autoshina.md
Indicați în subiectul scrisorii postul pentru care candidați

Pentru noi nu contează dacă ai sau nu experiență de muncă. Ești important doar tu!