Angajăm:

Manager de proiect

Avem nevoie de o persoană responsabilă și dinamică, care să-și îndeplinească sarcinile în termenii stabiliți. Căutăm un specialist în realizarea proiectelor.

Oferim:
- Angajare oficială
- Salariu: motivant (de la 7000 + bonusuri în dependență de rezultate)
- Asigurare medicală suplimentară
- Program de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00
- Creștere profesională
- Oficiu: Centrul capitalei

Responsabilități de bază:
- Managementul proiectelor: Implementare, coordonare și controlul îndeplinirii
- Suport operațional pentru îndeplinirea proiectelor
- Pregătirea rapoartelor și prezentărilor privind proiectele implementate
- Interacțiunea cu unitățile structurale conexe în cadrul implementării, optimizării și automatizării proiectelor
- Semnarea contractelor și documentelor referente colaborării.

Cerințele companiei:
- Studii superioare în economie
- Experiență de minimum 1 an în lucru cu proiectele sau în procese administrative
- Cunoașterea a business proceselor în realizarea proiectelor
- Cunoașterea excelentă a limbilor: română și rusă
- Evidența automobilului propriu
- Competențe de organizare, responsabilitate, rezistență la stress.

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul hr@xiaomistore.md  iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Telefon: 0788 00 724