O companie stabilă, activă și foarte dinamică, aflată într-un permanent proces de dezvoltare anunță postul vacant:

SMM - Manager Rețele de Socializare

Cerințe pentru candidat:

  • Studii în domeniul Marketing-ului, va fi un avantaj;
  • Experiență în SMM nu mai puțin de 1 an;
  • Cunoștințe în gestionarea platformelor sociale;
  • Cunoașterea limbilor Româna și Rusă;
  • Cunoștințe PC: MS Office;
  • Dorința de a crește atât personal cât și profesional;
  • Cunoașterea Photoshop-ului;

Responsabilități:

  • Planificarea şi implementarea proiectelor pe rețele de socializare;
  • Menținerea conturilor pe rețele de socializare: Facebook, Instagram;
  • Evaluarea eficienței proiectelor online lansate;

În schimb oferim:

  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Loc de muncă în oficiu confortabil și zonă cu infrastructura bine dezvoltată;
  • Program de lucru: Luni - Vineri de la orele 9.00-18.00;
  • Angajare oficială si salariu atractiv;
  • Pachet social complet.
Asigurăm o dezvoltare profesională într-o echipă tânară și prietenoasă. Așteptăm cu nerabdare CV-ul dvs la adresa de e-mail: Advance.SupremIT@gmail.com  (Indicați funcția pentru care aplicați).