Intreprinderea specializata in vanzari anunta concurs pentru post de:

Manager vanzari

Compania specializată în igienă si sanătate publică, reprezentant oficial BAYER ENVIRONMENTAL SCIENCE, VALBRENTA CHEMICALS, GARANT in Republica Moldova, este in cautare de consultant-vanzari.

Descrierea postului:
∙ Realizeaza cantitati de vanzari si incasari;
∙ Viziteaza toti clientii din ruta stabilita;
∙ Mentine si dezvolta relatia cu clientii;
∙ Implementeaza promotiile pentru clienti
∙ Verifica stocul de produse existente in depozit;
∙ Recomanda completarea stocului si aprovizionarea cu produse;
∙ Recomanda pozitionarea produselor.

Cerinte:
∙ Experienta in vanzari;
∙ Cunostinte operare PC – nivel mediu;
∙ Permis conducere categoria B;
∙ Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere;
∙ Abilitati de planificare, organizare;
∙ Orientare catre rezultate;
∙ Capacitate de comunicare buna;
∙ Onestitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca.

Salariul și condițiile de munca:
∙ pachet social inclus;
∙ salariu + % vanzari;
∙ alimentatie;
∙ Program de lucru deplin: 8 ore/zi Luni-Vineri

Persoanele interesate, rugam expediati CV la E-mail: belnisoffice@gmail.com