„Etalonus Grup” SRL este o echipă de profesioniști care își desfășoară activitatea în conformitate cu cele mai înalte standarde de eficiență și oferă o calitate înaltă  a produselor livrate. Compania noastră este într-un continuu proces de creștere și dezvoltare, fapt pentru care anunțăm concurs pentru ocuparea postului vacant:

Bucătar street food (salariu net de 9 000 lei + pachet social)

Responsabilități:
- marinarea alimentelor și prepararea lor la grătar;
- crearea de sandvișuri exclusiviste;
- participarea la rezolvarea tuturor problemelor ce țin de activitatea de producție.

Cerințe:
- spirit de echipă;
- atitudine binevoitoare și stabilitate emoțională;
- aptitudini de prezentare a bucatelor preparate într-un mod cît mai „gustos”;
- abilități de comunicare;
- aspect fizic plăcut.

Compania oferă:
- salariu motivant (, la început) și pachet social;
- un job stabil alături de un colectiv tînăr și unit;
- instruire în domeniu și asistență din partea companiei;
- oportunități de dezvoltare profesională.

Expediați CV-ul la adresa electronică:
Telefon: 069128449