Agenția de publicitate este în căutarea unui nou membru al echipei:

Graphic Designer

„Amedia” este o agenție de publicitate creativă cu ciclu complet. Elaborăm un produs autentic avînd o experiență de peste 10 ani în domeniu, un studio de design și o echipă de profesioniști și suntem capabili să oferim soluții optime pentru realizarea unor proiecte curajoase și interesante.

Responsabilitățile postului:
- crearea de machete pentru produse poligrafice, publicitate exterioară (elaborarea logotipurilor, emblemelor, stilului corporativ etc.);
- pregătirea materialelor pentru tipar.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare;
- experiența și abilități practice în domeniu;
- deținerea unui portofoliu de lucrări executate;
- cunoașterea programelor de editare grafică Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, CorelDraw la nivel profesional.

Calități personale:
- capacitatea de a îndeplini simultan mai multe sarcini (și de a trece cu ușurință de la o activitate la alta);
- atitudine responsabilă față de calitatea lucrărilor executate și respectarea termenelor limită de prezentare a lor;
- atenție la detalii;
- capacitatea de a lucra prompt și corect, atît în echipă, cît și independent;
- gîndire creativă.

La noi vei avea parte de:
- proiecte interesante în diferite domenii;
- posibilitatea de a alege strategia de realizare a proiectelor;
- oportunități pentru dezvoltare profesională;
- cafea și gustări oricînd dorești.

Nu ne propunem să încărcăm designerul pînă peste cap cu proiecte plictisitoare și nici să-i cerem să se mute cu traiul la birou, optăm pentru calitate și abordare creativă.

Selectarea candidaților se va face pe bază de concurs.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul și portofoliul la adresa electronică: antis-media@bk.ru.
Pentru a ne cunoaște mai bine accesați: www.amedia.md.