Angajăm:

Manager de proiect

Cea mai mare platformă de joburi din România, cu peste 3 000 000 utilizatori, își mărește echipa de specialiști! Compania internațională Jooble te invită să faci parte din echipa noastră tânără și ambițioasă!

Cerințe:
- Înalte abilități de comunicare și negociere;
- Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
- Flexibilitatea gândirii;
- Сapacitatea de a gestiona și redistribui sarcinile în cadrul departamentului;
- Сapacități analitice, responsabilitate și activitate;
- Сapacitatea de autoorganizare şi o largă viziune strategică, dinamică;
- Experiența de muncă constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Responsabilitățile tale:
- Formare, coordonare și gestionare a echipei;
- Coordonarea cu centrul de competență;
- Organizarea treningurilor zilnice și motivarea echipei;
- Planificarea activităților și responsabilitatea pentru costurile și veniturile proiectului.

În schimb noi oferim:
- Post de muncă în cadrul unui colectiv tânăr, dinamic și activ;
- Venit financiar bazat pe performanță;
- Condiții de lucru excelente;
- Ceai și pauze „dulci” de relaxare :)
- Program de muncă: luni-vineri, orele 9.00-18.00;
- Oportunitatea de dezvoltare și autorealizare.

Expediați CV-ul pe adresa hr@aiva.group  cu mențiunea "Manager de proiect", aplicați CV-ul direct aici sau ne puteți apela la numărul de telefon 076730555.