Angajam:

Psiholog organizațional

Ai studii finisate în psihologia resurselor umane/muncii și organizațională?

Ai dorința să folosești cunoștințele obținute în practică?

Atunci aplică acum pentru poziția de Psiholog organizațional.

Responsabilități:
- Aplicarea și interpretarea testelor individuale și de grup (satisfacția la locul de muncă, stresul la locul de muncă, motivația profesională, epuizarea profesională, etc.)
- Evaluarea inițială și periodică al angajaților companiei pentru a aprecia compatibilitatea aptitudinilor și intereselor angajaților cu posturile ocupate
- Organizarea și participarea la training-uri de grup, care au scop de a forma coeziunea de grup a echipei
- La solicitare, efectuarea examinării psihologice pentru promovarea profesională
- Implicarea în procesul de motivare non-financiară a angajaților
- Participarea în cadrul altor proiecte (cum ar fi crearea anumitor sondaje la locul de muncă, analiza climatului psihosocial, depistarea fenomenelor disfuncționale a procesului de muncă, și propunerea metodelor de soluționarea a acestora)
- Aplicarea testelor pentru funcțiile de management
- Implicarea în alte activități

Candidatul ideal:
- Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza constituie un avantaj
- Abilități bune de comunicare și interacțiune cu cei din jur
- Flexibilitate
- Responsabilitate
- Entuziasm și dorință de dezvoltare

Oferim:
- Angajare oficială în câmpul muncii
- Pachet social complet
- Salariu motivant
- Lucru într-o echipă unită, puternică și pozitivă
- Posibilitatea de avansare în carieră
- Training-uri pentru dezvoltare personală și profesională
- Ceai/Cafea GRATUIT

Expediază CV-ul la adresa careers@kivork.md  sau sună la 069796675