Angajăm:

Asistent tehnolog în laborator în domeniul ciocolatei

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare în domeniul industriei alimentare prezintă un avantaj
- Experiența în domeniul patiseriei și cofetariei prezintă un avantaj
- Abilitatea de a învăța ușor și de a implimenta cunoștințele acumulate în practică
- Cunoșterea limbii engleze prezintă un avantaj
- Persoană energică, disciplinată și ușor adaptabilă
- Competențe de lucru cu PC (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet) prezintă un avantaj

Responsabilități principale:
- Pregătirea, producerea și ambalarea mostrelor de laborator
- Perfectarea analizelor de laborator
- Planificarea și gestionarea resurselor necesare în laborator
- Asigurarea suportului tehnic pentru departamentul R&D

Compania oferă:
- Lucru într-un oficiu dotat;
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- Pachet social complet;
- Grafic de lucru: Luni- Vineri (8:00-17:00 )
- Posibilitate de a face parte dintr-o echipă tînără și creativă;
- Salariu motivant și oferit la timp.

Persoanele care corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV-ul cu fotografie la adresa de email: RChisnenco@puratos.com