ANGAJĂM:

VÎNZĂTOR CONSULTANT

în magazinul de textile pentru casă și accesorii SCUTARIHOME

CERINȚE:
- Studii medii
- Fluiență în comunicare, limbile rusă și română
- Experiență de muncă în domeniul vînzărilor minim 1 an
- Abilități de ascultare și orientare către client
- Aptitudini de exprimare a gîndurilor logic și structurat
- Prezență prezentabilă
- Abilități de convingere și negociere
- Responsabilitate
- Disciplinare, punctualitate

RESPONSABILITĂȚI:
- Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții
- Prezentarea produselor, îndrumarea clienților în alegerea potrivită
- Menținerea curățenii la locul de muncă
- Efectuarea încasărilor bănești în numerar și prin intermediul cardurilor bancare

OFERIM:
- Salariu motivant cu perspectivă de creștere în dependență de progresele personale, pachet social (salariul de bază+% din vînzări)
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echpă sociabilă și prietenoasă
- Program de lucru 10.00 - 21.00, ora de masă, zile de muncă în schimburi
- Instruire gratuită

Pentru detalii ne contactați la nr. de tel. 079365285
Sau ne lăsați un CV la adresa: adele@adele-tex.com