„Agropiese TGR” este un lanț de centre comerciale
specializate în mașini și utilaje agricole, piese de schimb și accesorii. Fii parte a echipei noastre!

Îți poți construi o carieră frumoasă alături de noi
fiind cu adevărat mîndru de compania la care activezi.

Vînzător consultant piese de schimb pentru tractoare

OFERIM:
- angajare oficială în cîmpul muncii chiar din prima zi;
- instruire din contul companiei;
- remunerare motivantă și plătită la timp (salariu fix + bonusuri).
Locația postului: Șoseaua Muncești, 271/7, magazinul „Master-Lux”.

CERINȚE:
- studii tehnice;
- abilități foarte bune de comunicare;
- dorință de a însuși lucruri noi și de a cîștiga bine.

RESPONSABILITĂȚI:
- oferirea de consultații și deservirea clienților, acordarea de ajutor la alegerea produselor necesare;
- buna cunoaștere a sortimentului de produse expuse spre vînzare;
- menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă.

e-mail: hr@agro.md
Telefon: 079778088.
Adresa: Chișinău, Șoseaua Muncești, 271/7.