Angajăm:

Muncitor necalificat depozit (Estonia si Letonia)

Responsabilități:
- menținerea ordinii și curățeniei în interiorul depozitului;
- recepția mărfurilor, descărcarea și așezarea lor în depozit;
- cîntărirea paleților cu mărfuri;
- completarea sortimentului;
- participarea la inventarieri;
- executarea sarcinilor curente;
- livrarea mărfurilor la unitățile comerciale.

Cerințe față de candidat:
- rezistență la temperaturi scăzute (temperatura medie în interiorul depozitului fiind de 4 grade Celsius);
- capacitatea de adaptare și însușire de noi cunoștințe și deprinderi;
- deținerea permisului de conducere categoria „B” (existența permisul pentru categoria „C” ar fi binevenită);
- disponibilitatea de a lucra peste program;
- capacitatea de gestionare eficientă a timpului;
- atitudine pro-activă și capacitatea de a îndeplini concomitent mai multe sarcini;
- responsabilitate;
- rezistență la stres;
- onestitate.

Oferim:
- contract de muncă pe durată determinată (27.02.2020-30.06.2020);
- instruire la fața locului;
- mediu de lucru modern.