„EstetExpert” este un centru medical pentru femei și bărbați
ce oferă doar servicii de calitate datorită personalului cu grad înalt de profesionalism, utilizării tehnologiilor moderne și atenției sporite acordate fiecărui pacient.

Recepționist

Cerințe:
- studii superioare complete sau în curs de absolvire;
- nivel înalt de cunoaște a limbilor română și rusă;
- abilități de lucru cu programele specializate: Pachetul Microsoft Office, 1C, CRM;
- experiență de lucru cu clienții/pacienții.

Responsabilități:
- întâmpinarea pacienților și a vizitatorilor;
- furnizarea informațiilor cu referire la serviciile Centrului Medical „EstetExpert”;
- recepționarea apelurilor telefonice;
- efectuarea programărilor în conformitate cu solicitările pacienţilor;
- încasarea contravalorii serviciilor medicale.

Oferim:
- posibilitate de creștere profesională (avansare către funcția de Administrator/Consultant);
- salariu oficial declarat: 6000 lei
- regim de lucru pe ture a câte 6 ore per zi (2 zile de lucru /1 zi liberă);
- serviciile noastre la sinecostul acestora;

- locație: sectorul Botanica, bd. Dacia 24/2, (transportul circulă în toate direcțiile orașului).

Dacă sunteți interesat de poziţie expediați CV-ul Dvs. la adresa de email hrestetexpert@gmail.com

Vă rugăm să indicați în mesaj funcția pentru care aplicați.