Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova) angajează :

Programator 1C

Beneficii oferite:
• Salariu atractiv cu perspectiva de crestere;
• graficul de lucru, luni –vineri, 8:30-17:30;
• ve-ti activa intro echipa tinara si dinamica participati teambuilding-uri;
• oficiul se afla pe str. Albisoara 21/3.

Responsabilitatile de baza:
• Cunoasterea programarii 1C administrare 8 si 1 C contabilitate, experienta de lucru;
• Adaptarea softului la cerintele companiei (crearea rapoartelor, traducerea in limba romana, poloneza, engleza, etc.);
• Reglarea softului pentru schimb corect de date intre 1C administrare si 1c contabilitate;
• Conlucrarea cu companiile de dezvoltare soft (ex. Compania de implementarea CRM, compania de dezvoltarea blocului de bugetare etc.)

Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: cristina.samburschi@creavita.md
Telefon de contact: (+373)69085368 (disponibil WhatsApp si Viber)

Vă asteptăm cu drag!