Compania de producție în domeniul agricol cu sediul la Chișinău  anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Contabil

Dacă sunteți o persoană conștiincioasă și responsabilă, vă doriți un loc de muncă în cadrul unei companii stabile, iar contabilitatea este pasiunea Dvs. atunci această ofertă vi se potrivește de minune. Compania producătoare de carne are nevoie de contabil full time.

Responsabilitățile postului:
- contabilitatea circulației mărfurilor cu amănuntul;
- controlul operațiunilor bănești (de casă);
- decontarea combustibilului;
- îndeplinirea altor sarcini primite din partea contabilului șef.

Cerințe:
- studii în domeniu (contabilitate);
- experiență anterioară într-o poziție similară;
- cunoștințe avansate de operare PC (MS Office, 1С);
- bune abilități de comunicare;
- responsabilitate, autoorganizare, atenție la detalii, capacitatea de a însuși rapid cunoștințe noi.

Condiții de muncă:
- 5 zile de lucru pe săptămînă, de la 9.00 pînă la 18.00;
- birou confortabil situat la Ciocana;
- mediu de lucru calm, colegi binevoitori și șefi loiali;
- salariu motivant;
- oportunități de carieră.

Candidații interesați pot expedia CV-ul la adresele electronice: liax@liax.md  și contabilsef@liax.md   (cu specificarea postului pentru care aplică).

Vino să faci parte din echipa noastră!