Compania „Paymaster” este în căutarea unei persoane pentru poziția de specialist în marketing.

Dacă ești deschis, plin de energie și știi să creezi un plan de marketing sau plan de vînzări te invităm să faci parte din echipa noastră.

Specialist marketing

Responsabilități:
- crearea planului de marketing, elaborarea și implementarea strategiei de marketing;
- promovarea serviciilor oferite de companie prin intermediul diverselor tehnici de marketing și vînzări;
- determinarea bugetului de marketing;
- supravegherea realizării campaniilor de marketing și evaluarea rezultatelor acestora;
- utilizarea rețelelor de socializare în vederea promovării companiei în mediul online;
- elaborarea materialelor pentru campaniile de marketing, colaborarea cu agențiile de publicitate;
- analiza mediului concurențial.

Cerințe:
- creativitate, spirit de inițiativă, dinamism;
- capacitatea de a convinge, abilități de planificare și organizare;
- competențe de comunicare, exprimare logică, corectă și clară;
- studii superioare;
- cunoașterea suitei de programe de birou MS Office, a programelor de design;
- cunoștințe în domeniul realizării activității de marketing pe rețelele de socializare;
- capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Oferim:
- loc de muncă în cadrul unei companii internaționale;
- oportunități pentru dezvoltare profesională;
- pachet social;
- salariu fix și bonusuri;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă și compensarea tuturor cheltuielilor suportate.

Program de lucru: 9.00-18.00.

Candidații interesați de această ofertă sunt rugați să expedieze CV-ul prin fax la numărul: 022 855887 sau la adresa electronică: hr@paymaster.md