Angajăm:

Operator service center / Оператор сервис центрa

Sunteți o persoană comunicabilă și energică? Vă place să ajutați oamenii atunci cînd au probleme cu telefoanele lor? Doriți să lucrați în confort și într-un Service Center autorizat? Atunci funcția noastră vacantă vă așteaptă!

Cerințe:
• Cunoașterea limbilor română și rusă obligatoriu
• Cunoașterea pachetului Microsoft Office și 1C (instruim)
• Amabilitate, rezistență la stres și punctualitate

Responsabilități:
• Comunicarea cu clienții
• Primirea tehnicii la reparație și transferul lor la ingineri sau programatori
• Evidența strictă a tehnicii primite și transmise către client
• Telefonarea clienților

Condiții:
• Lucru în oficiu confortabil
• Regim de lucru flexibil - 4/2, (pauza de masă 1 oră)
• Salariu competitiv
• Pachet social complet
• Colectiv primitor și conducători obiectivi

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul hr@xiaomistore.md iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Тelefon de contact: 078800724
Chișinău,șos.Muncești, 41 (în apropierea gării feroviare)

 Вы общительный и энергичный человек? Вам нравится помогать людям, когда у них возникает проблема с телефоном? Хотите работать в комфортных условиях в авторизированном сервисном центре? Тогда наша вакансия оператора  сервис центрa ждет вас.

Основные требования:
• Свободное владение русским и румынским языком обязательно
• Уверенный пользователь ПК , знание  1С  (научим)
• Дружелюбие, стрессоустойчивость и пунктуальность

Основные обязанности:
• Общение с клиентами сервис центра
• Прием техники на ремонт и передача инженерам или программистам
• Ведение строгого учета приема, передачи и выдачи техники клиентам
• Обзвон клиентов

Условия работы:
• Обустроенное рабочее место в офисе
• График работы сменный - 4/2, (перерыв на обед 1 час)
• Заработная плата обговариваеться
• Полный соц.пакет
• Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Высылайте резюме на hr@xiaomistore.md  с указанием в теме письма вакансии на которую претендуете.
Телефон: 078800724
Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)