Angajăm:

Operator service centru / Оператор в сервис центр

Sunteți o persoană comunicabilă și energică? Vă place să ajutați oamenii atunci cînd au probleme cu telefoanele lor? Doriți să lucrați în confort și într-un Service Center autorizat? Atunci funcția noastră vacantă vă așteaptă!

Cerințe:
- Studii superioare

• Cunoașterea limbilor română și rusă
• Cunoașterea pachetului Microsoft Office și 1C (instrum)
• Amabilitate, rezistență la stres și punctualitate

Responsabilități:
• Comunicarea cu clienții
• Primirea tehnicii la reparație și transferul lor la ingineri sau programatori
• Evidența strictă a tehnicii primite și transmise către client
• Telefonarea clienților

Condiții:
• Lucru în oficiu confortabil
• Regim de lucru flexibil de la 09.00-18.00 și de la 11:00-20:00 (pauza de masă 1 oră)
• Salariu de la 5000-8000 lei în dependență de rezultat
• Pachet social complet
• Colectiv primitor și conducători obiectivi

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul hr@xiaomistore.md    ,  iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Тelefon de contact: 078800724
Chișinău,șos.Muncești, 41 (în apropierea gării feroviare)

 Вы общительный и энергичный человек? Вам нравится помогать людям, когда у них возникает проблема с телефоном? Хотите работать в комфортных условиях в авторизированном сервисном центре? Тогда наша вакансия оператора в сервис центр ждет вас.

Основные требования:
- Образование высшее

• Свободное владение русским и румынскими языками
• Знание пакета Офис и 1С  (мы научим)
• Дружелюбие, стрессоустойчивость и пунктуальность

Основные обязанности:
• Общение с клиентами сервис центра
• Прием техники на ремонт и передача инженерам и программистам
• Ведение строгого учета приема, передачи и выдачи техники клиентам
• Обзвон клиентов

Условия работы:
• Обустроенное рабочее место в офисе
• График работы плавающий смены с  09.00 до 18.00 и с 11:00 до 20:00 (перерыв на обед 1 час)
• Заработная плата от 5000-8000 лей в зависимости от результатов
• Полный соц.пакет
• Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Высылайте резюме на hr@xiaomistore.md       с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: 078800724
Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)