Compania Bonsanco Creative Studio angajeaza:

Manager vânzări servicii design

Compania Bonsanco Creative Studio este în căutarea unui manager de vanzări a serviciilor de design graphic.

Responsabilități:

- identificarea și pregătirea ofertelor pentru clienții potențiali
- negocierea și încheierea contractelor
- dezvoltarea și menținerea bunelor relații de colaborare cu clienții

Îți oferim:

- venit competitiv și pachet social complet
- bonusuri pentru performanță
- mediu de lucru într-o echipă tânără și creativă
- oficiu modern în centrul Chișinăului
- traininguri interne si externe
- oportunităţi de creștere în carieră

Abilități necesare:

- experiență de lucru în domeniul vânzărilor
- abilităţi avansate de comunicare scrisă și verbală
- abilități de negociere și soluționare a conflictelor
- cunoaşterea PC și Social Media la nivel de utilizator avansat
- cunoaşterea limbilor române, ruse, engleze
- orientare către client
- disponibilitate de lucru full time
- orice talent suplimentar va fi foarte apreciat :)

Dacă ești o persoană dinamică și creativă, îți place lucrul în echipă și ești în căutarea unui loc de lucru permanent și de durată, te așteptăm în familia Bonsanco.

Trimite-ne CV-ul tău pe adresa de e-mail indicată mai jos ( abolocan@bonsanco.md ).

Mai multe informații despre companie le găsești pe pagina www.BONSANCO.md. Pentru întrebări și detalii: 068245454