Angajăm:

Director Comercial

Compania Artgranit SRL angajeaza Director Comercial

Cerințe:
- Absolvent studii superioare;
- Experienta in post similar minim 5 ani;
- Recomandare de la ultimul post de munca;
- Bună cunoaștere a limbii române, ruse, engleza ;
- Bune cunoștințe de operare PC,
- Simț tehnic;
- Foarte bune abilități de comunicare și negociere, planificare și organizare, să interacționeze cu placere cu clienții si angajatii;
- Atitudine pozitivă, pro-activă, seriozitate, flexibilitate, loialitate, corectitudine.

Responsabilitati:
- administrare vinzari;
- planificarea si asigurarea indeplinirii planului de activitate;
- monitorizarea activitatii colaboratorilor;
- elaborarea rapoartelor pentru munca efectuata.
Beneficii:
- Angajare oficială cu pachet social
- Salariu motivant intre 13.000 lei - 30000 lei corelat cu performanța;
- Posibilitatea de a lucra într-un colectiv tinar, ambițios și focusat pe rezultat;

Persoanele interesate si care corespund cerintelor mentionate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: cristina.mandis@artgranit.md   sau sa ne contactati la nr.de tel. 069222203

Vă așteptăm în Echipa noastră!