Ești în cautarea lucrului, care te va aduce plăcere, profit și dezvoltarea personală?

Atunci noi suntem pentru tine!

Brand contemporan cu îmbrăcăminte penru copilași te invită în calitate de:

Tehnolog în producerea de îmbrăcăminte pentru copii

Cerințe:

  • Cunoașterea echipamentului de cusut, a principiilor și a metodelor acestuia
  • Cunoașterea tehnologiei de cusut
  • Experienta de 1 an intr-o pozitie similara in industria confectiilor
  • Calități personale: atenție, capacitatea de a lucra într-o echipă, planificarea timpului de lucru, responsabilitate, abilități manageriale

Responsabilități:

  • Distribuirea muncii în flux
  • Inspectarea tiparelor necesare pentru fabricarea produselor
  • Rularea modelul în producție

Beneficile noastre:

  • salariu competitiv
  • perfecţionare profesională continuă;
  • echipa prietenoasă
  • cultura organizatorică unicală
  • programul de lucru luni-vineri de la 9:00 la 18:00 / 8:30 - 17:30
  • condiții de muncă confortabile

Așteptăm CV (cu poză) pe adresa electronică miedorinfo@gmail.com