Meriți o șansă să îți găsești un job bun. Poate că ai mai lucrat cu alte agenții de recrutare înainte, dar noi suntem diferiți. Avem disponibile sute de job-uri în toată Europa, iar tu ai nevoie de unul potrivit. Deci, ce mai aștepți? Găsește-l astăzi!

Coordonator - echipa de recruteri. Salariu 10000 lei

        Birja.md - una dintre cele mai sigure companii de recrutare din Republica Moldova cu cei mai buni manageri în domeniul resurselor umane.  Atitudinea și profesionalismul de care dăm dovadă sporește fluxul de oameni care au nevoie de serviciile noastre. Creșterea și dezvoltarea companiei condiționează și creșterea echipei de specialiști . Dacă dorești să faci parte din marea familie Birja  aplică pentru postul vacant de Coordonator echipei de recrutare.

Beneficii:
• activitate de birou.
• angajare oficială în câmpul muncii + pachet social complet.
• grafic de lucru stabil.
• mediul de lucru dinamic și plăcut într-un colectiv tînăr.

Responsabilități:
- Coordonarea echipei.
- Soluționarea solicitărilor si sarcinilor primite de la departamente.
- Organizarea trainingurilor

Cerințe:
- bună cunoaștere a limbii române, ruse,
- cunoștințe operare PC.
- abilități de comunicare interpersonală.
- experiență de a coordona o echipă.

Calitați personale:
- aptitudine de învățare rapidă
- capacitate de concentrare
- dinamism, implicare, fire optimistă
- asumarea responsabilităților, perseverență
- calm, stăpânire de sine, echilibru emoțional

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr.birjamoldova@gmail.com