Meriți o șansă să îți găsești un job bun. Poate că ai mai lucrat cu alte agenții de recrutare înainte, dar noi suntem diferiți. Avem disponibile sute de job-uri în toată Europa, iar tu ai nevoie de unul potrivit. Deci, ce mai aștepți? Găsește-l astăzi!

Recruter

Nu este neapărat să ai experiență în vînzări sau studii superioare, tot de ce ai nevoie pentru acest post este dorinţa mare să înveţi, să munceşti şi să câștigi bine.

Beneficii:
• activitate de birou.
• angajare oficială în câmpul muncii + pachet social complet.
• grafic de lucru stabil.
• mediul de lucru dinamic și plăcut într-un colectiv tînăr.
• instruire.

Responsabilități:
- Informarea și consultarea clienților.
- Soluționarea solicitărilor si sugestiilor parvenite de la clienți.

Cerințe:
- bună cunoaștere a limbii române, ruse,
- cunoștințe operare PC.
- abilități de comunicare interpersonală.
- experiența ar constitui un avantaj.

Calitați personale:
- aptitudine de învățare rapidă
- capacitate de concentrare
- dinamism, implicare, fire optimistă
- asumarea responsabilităților, perseverență
- calm, stăpânire de sine, echilibru emoțional

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr.birjamoldova@gmail.com