MGP Broker angajează:

Programator 1C

Cerinte fata de candidat:
• Experienta de cel putin 1 an de programare in 1C: versiunea 8;
• Cunoasterea principalelor mecanisme de functionare a platformei 1C;
• Cunoasterea bezelor contabilitații naționale;
• Modificarea configuraţiei bazei 1C: versiunea 8;
• Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software;
• Înbunatațirea raportărilor din cadrul programei 1C;
• Alte taskuri interesante pe parcurs;
• Detinerea unui certificat 1C constituie un avantaj.

Responsabilitati:
• Implementarea programelor pe baza platformei 1C:versiunea 8, conform caietului de sarcini;
• Modificarea configuraţiei bazei 1C;
• Elaborarea diferitor rapoarte necesare evidenței contabile;
• Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software.

Condiții de munca:
• Program de lucru: 9.00-18.00 (de luni pana vineri);
• O varietate de sarcini interesante, oportunitati de a participa la digitalizarea proceselor din companie.
• Oficiu in centrul Chisinaului, condiții foarte bune de munca.

Beneficii:
• Pachet social inclus;
• Salariul fix + beneficiu, dupa rezultate

Candidatii care corespund cerintelor, sunt rugati sa expedieze CV-ul la e-mail: hr@dascoding.com  cu indicarea denumirii postului vacant.