ASOCIATIA AGENȚIILOR DE RECRUTARE DIN REPUBLICA MOLDOVA ESTE ÎN CĂUTARE DE UN PROFESIONIST :

Operator ghișeu-specialist centre multifuncționale

Vino in echipa noastră de profesioniști dacă ești o persoană sociabilă, pro-activă și organizată

Noi suntem ARA-Asociația Agențiilor de recrutare din RM.
Avem ca misiune dezvoltarea domeniului de recrutare /selecție și informarea cetățenilor despre oportunitățile lucrului legal peste hotare.

Cerințe:
- studii superioare în domeniul economic;
- cunoaşterea avansată a limbii române şi ruse;
- experienţa în relaţia cu clienţii sau într-o funcţie analogică va constitui un avantaj;
- cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile MS Office, Excel;
- abilităţi de comunicare, orientare spre client şi rezultat;
- atenţie la detalii;
- asumarea responsabilităţilor;

Responsabilitati:
- prezintă clientului produsele și serviciile;
 - completează documentele specifice activității/pregătirea dosarelor;
- lucru tehnic-cum se schimba programul, cum se elibereaza un tichet;
- cunoașterea procedurilor legale de dobândire a cetățeniei române și a altor acte-conexe;

 Beneficii:
- salariu motivant și competitiv;
- pachet social deplin;
- oficiu modern cu amplasarea în centrul orașului;
- mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în munca;
- oportunităti de creștere financiară și profesionistă alături de o echipă de succes;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr.asociatia@gmail.com
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA ACUM!
Nr de contact: 079911110