Angajăm:

Manager Vînzări
VĂ PROPUNEM:
  • Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Mesterul Manole 2/3;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social.
  • Crestere salariala periodica, in dependenta de rezultate

Responsabilități:

  • Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;;
  • Convorbiri telefonice;
  • Negocierea cu clienții;

Cerințe:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa OBLIGATORIU;
  • Abilitati de comunicare;
  • Constituie un avantaj experiența în vînzări prin telefon;

Trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa: job@autoshina.md
Indicați în subiectul scrisorii postul pentru care candidați

                                                 AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>