Angajăm:

Manager vânzări oficiu

Ești o persoană ambițioasă, pasionat/ă de arta de a vinde și nu poți trăi fără comunicare?
Atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!

Îți oferim un salariu motivant, cu multe bonusuri și o posibilitate să acumulezi o experiență.

Responsabilități:
- Crearea ofertelor pentru clienți;
- Controlul procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;

Cerințe:
- Orientarea către client, atenție la detalii;
- Abilitatea de a negocia și de a convinge;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;

Constituie un avantaj:
- Experiență în vânzarea materialelor de construcție;

Oferim:
- Venituri motivante (salariu fix + comision din vânzări)
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr, prietenos;

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi !
Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: contact@ecoprofil.md  cu mențiunea „Manager vânzări oficiu”.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.