SMADSHOP.MD! ITI PROPUNEM SA LUCREZI CU NOI!

Ne dezvoltam foarte repede si avem nevoie de manager de vanzari active. Daca simti o pasiune fata de vanzari, daca esti gata sa lucrezi, atunci noi iti propunem sa faci parte din echipa noastra.

Content Manager (Freelance)

Cerinte:
- Utilizator increzut al Calculatorului;
- Experienta in scrierea textelor si articolelor;
- Experienta ca freelancer (va fi considerat un avantaj);
- Cunostinte in redactarea imaginilor;
- Capacitatea de a lucre cu o cantitate mare de informatii;
- Scriere gramaticala;
- Cunosti limba Romana si Rusa;
- Esti executiv si atent la detalii

Responsabilitățile tale vor fi:
- Actualizarea informației pe site (crearea, redactarea conținutului și adăugarea informației pe site);
- Descrierea produsului: text, descarcarea fotografiilor;
- Plasarea informației pe sait;

Ce oferim noi?:
- Lucru intr-o companie in continua dezvoltare;
- Salariu atractiv ( in dependenta de nr. de produse plasate);
- Oportunitati de dezvoltare personală și profesională;

Asteptăm cu nerabdare CV-ul dvs. pe adresa de e-mail: hr@smad-grup.md