Cel mai mare internet magazin din Moldova anunță concurs de suplinire a postului vacant de.

Content manager

Cerințe:

  • Utilizator încrezut al Calculatorului;
  • Experiență în scrierea textelor și articolelor;
  • Cunoștințe în redactarea imaginilor;
  • Capacitatea de a lucra cu o cantitate mare de informații;
  • Utilizator încrezut a Microsoft Office;
  • Scriere gramaticală;
  • Cunoștințe de bază în programe de Photoshop;
  • Cunoști limba Română și Rusă;
  • Ești executiv și atent la detalii;
  • Ai dorința de a crește atât personal cât și profesional.

Responsabilități:

  • Actualizarea informației pe site (crearea, redactarea conținutului și adăugarea informației pe site);
  • Descrierea produsului: text, descărcarea fotografiilor;
  • Plasarea informației pe sait;
  • Îndeplinirea sarcinelor la traducerea textelor;
  • Cautarea informațiilor necesare pe internet;

Noi garantăm:

  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Concediu anual plătit;
  • Salariu atractiv;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Lucru într-o companie ce se dezvoltă rapid;
  • Program de lucru de 8 ore;
  • Oficiu modern vizavi de Shoping Malldova;

Asteptăm CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@smad-grup.md