SMADSHOP.MD! ITI PROPUNEM SA LUCREZI CU NOI!

Ne dezvoltam foarte repede si avem nevoie de manager de vanzari active. Daca simti o pasiune fata de vanzari, daca esti gata sa lucrezi, atunci noi iti propunem sa faci parte din echipa noastra.

Content manager

Cerinte:
- Utilizator increzut al Calculatorului;
- Experienta in scrierea textelor si articolelor;
- Experienta ca freelancer (va fi considerat un avantaj);
- Cunostinte in redactarea imaginilor;
- Capacitatea de a lucre cu o cantitate mare de informatii;
- Invatare rapida si angajare pentru o perioada de lunga durata;
- Utilizator increzut a Microsoft Office;
- Scriere gramaticala;
- Viteza in tapare;
- Cunostinte de baza in programe de Photoshop;
- Cunosti limba Romana si Rusa;
- Esti executiv si atent la detalii;
- Ai dorința de a crește atit personal cit și profesional.

Responsabilități:
- Actualizarea informației pe site (crearea, redactarea conținutului și adăugarea informației pe site);
- Descrierea produsului: text, descarcarea fotografiilor;
- Plasarea informației pe sait;
- Indeplinirea sarcinelor la traducerea textelor;
- Cautarea informatiilor necesare pe internet;

Noi garantam:
- Colectiv tinar si prietenos;
- Angajare oficială si pachet social complet;
- Concediu anual platit;
- Salariu competitiv format din salariu de baza + bonusuri pentru rezultate;
- Oportunitati de dezvoltare personală și profesională;
- Lucru intr-o companie cu ce se dezvolta rapid;
- Program de lucru de 8 ore ( de la 08:00 – 17:00);
- Pauza de masa: 12.00 – 13.00;
- Oficiu modern vizavi de Shoping Malldova;

Asteptăm CV-ul dvs. pe adresa de e-mail: hr@smad-grup.md