Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Manager Executiv

Responsabilități:
- Stabilirea obiectivelor strategice planurilor de dezvoltare a companiei;
- Gestionarea activității companiei în scopul îmbunătățirii performanței;
- Reprezentarea companiei în relațiile cu furnizorii, clienții și alte persoane terțe;
- Evaluarea periodică a activității personalului din subordine;
- Prezentarea rapoartelor de activitate a companiei.

Cerințe:
- Studii superioare finisate în domeniul economie/management ;
- Experiență minim 2 ani, într-o poziție administrativă;
- Vorbirea fluentă a limbilor rusă și română, engleza constituind un avantaj;
- Proactivitate, responsabilitate, dinamism, inițiativă.
- Abilități de ledearship și atitudine pozitivă.

*Beneficii:
- Salariu motivant;
- Libertate deplină în luarea deciziilor;
- Mediu de lucru plăcut;
- Stabilitate și dezvoltare continuă.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: hr@dad.md