Angajăm:

Manager vînzări

Despre companie

Suntem un magazin online ce oferă produse inovaționale în raport cu tendințele momentului. Investim timp și efort în elaborarea comunicațiilor de marketing pentru fiecare produs. Profilul nostru sunt mărfurile de uz casnic, produsele ce ar fi utile în orice gospodărie. Ne desfășurăm activitatea pe întreg teritoriu al Republicii Moldova și ne aflăm într-un permanent proces de dezvoltare. „MolTrend” este o echipă unită de profesioniști care muncind zi de zi devin mai puternici și mai buni.

Responsabilități:
- utilizarea bazei de date cu clienți ai companiei;
- realizarea vînzărilor;
- prezentarea produselor adiționale („vînzări încrucișate”).

Cerințe:
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- rezistență la stres (capacitatea de soluționare a conflictelor);
- capacitate de învățare (abilitatea de a însuși rapid noi competențe și deprinderi);
- orientare către client (deschidere, empatie);
- cunoașterea tehnicilor de vînzări.

Oferim:
- birou confortabil în centrul orașului;
- instruire;
- angajare inițială pentru o perioada de probă de 1 lună;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social integral;
- salariu motivant.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@mail.moltrend.ru  cu specificarea „Manager vînzări”.