Atenție!

Compania internațională mare anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Manager vânzări (reprezentant regional) în Moldova

Responsabilități:
- dezvoltarea și menținerea rețelei de clienți în regiune;
- identificarea și atragerea de noi clienți (consumatori finali și dealeri potențiali);
- promovarea mărcii comerciale în rîndul consumatorilor finali (organizații de montaj și proiectare, companii de construcții);
- dezvoltarea vînzărilor cu amănuntul (inclusiv în rețelele DIY);
- acumularea și analiza informației privind piața regională de produse electrotehnice;
- realizarea programelor de marketing orientate spre stimularea vînzărilor.

Cerințe:
- experiență de cel puțin 2 ani în poziția de manager de vînzări;
- aptitudini și competențe în domeniul vînzărilor active și vînzărilor prin telefon;
- abilități de negociere și prezentare;
- cunoștințe avansate de operare PC, cunoașterea suitei de programe de birou MS Office;
- studii superioare;
- exprimare corectă oral și în scris.

Calități personale: abilități de comunicare, perseverență în atingerea scopurilor, spirit de inițiativă, capacitate de organizare.

Oferim:
- salariu 20 000 MDL
- pachet compensatoriu;
- angajare oficială în cîmpul muncii (și întregul pachet de garanții sociale prevăzut de lege);
- oportunități de carieră și dezvoltare profesională;
- post de muncă în cadrul unei companii stabile.

Telefon: (095) 274-68-45 (Olga).
Dacă vă regăsiți în cele de mai sus vă invităm să expediați CV-ul la adresa electronică: lobas.olga@iek.com.ua
Mai multe informații despre companie găsiți aici: http://www.iek.ua/