Angajăm:

Muncitor rutier (mun. Strășeni)

Principalele atribuții și cerințe a sarcini:

  • Să păstreze curățenia la postul de muncă.
  • Să păstreze înventarul cu care muncește.
  • Să execute indicațiile personalul mai sus ierarhic.
  • Să încarce, să descarce sau să stocheze materialele de construcție și produse.
  • Să realizeze lucrări simple de întreținere a drumurilor, șoselelor, podurilor și a barajelor.
  • Să execute lucrări de întreținere și reparație la baza tehnico materială a întreprinderii.
  • Să curețe și să întrețină drumuri, poduri și baraje.
  • Să se ocupe de extragerea calcarului, argilei, pietrișului, pe șantierele de lucrări publice, costrucții baraje și clădiri.
  • Să amestece materialele în recipiente.
  • Să aiba capacitatea de organizare a locului de muncă.
  • Să participe activ la rezolvarea sarcinelor echipei.

Se oferă:
1. Angajare oficială.
2. Pachetul social.
3. Posibilitate de dezvoltare și creștere în carieră.
4. Adaosuri la salariu.