„IVARO” angajează:

Agent vînzări

Oferim:
1. salariu stabil + % din vînzări și bonusuri;
2. telefon mobil și pachet prepaid;
3. oportunități de carieră și șansa de a acumula experiență;
4. posibilitatea de a deveni parte a unei echipe unite și eficiente;
5. oportunități de instruire și dezvoltare profesională.

Ce responsabilități va avea noul nostru coleg:
1. realizarea vînzărilor;
2. efectuarea vizitelor la unitățile comerciale conform itinerarului stabilit;
3. obținerea indicatorilor de performanță;
4. extinderea bazei de clienți ai companiei;
5. promovarea companiei și a produselor oferite de aceasta;
6. controlul recuperării creanțelor.

Avem nevoie de un coleg cu următoarele aptitudini și competențe:
1. abilități dezvoltare de comunicare, inclusiv prin telefon;
2. fluență în limbile română și rusă;
3. capacitatea de a-i convinge pe ceilalți de ceea ce este convins el însuși;
4. spirit de inițiativă și ingeniozitate;
5. corectitudine și onestitate
6. disponibilitatea de a munci pentru a obține rezultate maxime.

Dacă îți dorești un job stabil și interesant expediază CV-ul la adresa electronică: ivaro@yandex.ru  sau sună la numărul de telefon: 069788722 și te vom invita să ne cunoaștem.

Totul depinde de tine!