Magazinul online Bigshop.md angajeaza:

Content-Manager

Responsabilitățile candidatului:

  • Scrierea corectă a textelor și descrierea produselor;
  • Adăugarea produselor noi pe site;
  • Căutarea informațiilor despre produse pe internet;
  • Descrierea detaliata a produselor: caracteristici tehnice, descriere text, editarea fotografiilor.

Cerințe față de candidat:

  • Abilități de scriere și vorbire în limba Română, Rusă;
  • Utilizare la nivel avansat MS Office (Excel, Word), Internet;
  • Punctualitate, perseverenta, atentie la detalii.

Oferim:

  • Dezvoltare personală și profesională;
  • Mediul prietenos de lucru;
  • Angajare oficială;
  • Salariu atractiv plus mici bonusuri din partea companiei.

Graficul de lucru este între orele 9.00 - 18.00 (o oră pauza de masa), de luni până vineri.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: bigshop.md@gmail.com  menţionînd (postul Content Manager). Sau sunați la numărul 067575563 Vlad