Î.M. Tirex Petrol S.A. este prezentă pe piața produselor petroliere din Republica Moldova din anul 1995. Compania gestionează la momentul de față o rețea de 75 de stații de alimentare cu combustibil.

Suntem o echipă de profesioniști și te vrem și pe tine în echipa noastră pentru poziția vacantă de:

Merchandiser

Responsabilități principale:

  • Elaborarea și aplicarea planogramelor în magazine;
  • Aranjarea mărfurilor la raft conform planogramelor;
  • Analiza rotației marfurilor și suport în diversificarea asortimentului de marfă;
  • Capacitatea de a instrui personalul în respectarea regulilor de mercantizare;

Cerințe față de candidat:

  • Cerinţe educaționale: studii medii (studiile superioare constituie un avantaj);
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj;
  • Cunoștințe MS Office;
  • Abilitați de comunicare și relaționare;
  • Abilități de auto-organizare dezvoltate pentru a lucra atât independent, cât și în echipă;
  • Gîndire analitică, amabilitate, onestitate;
  • Limbi cunoscute: română, rusă;
Compania oferă:
  • Pachet social;
  • Sistem de salarizare motivant.
.Dacă te-ai regăsit în descrierea de mai sus așteptăm CV-ul tău însoțit de o poză recentă la adresa de e-mail: hr@tirexpetrol.com   menționând poziția pentru care aplici.

Vor fi contactate doar persoanele ce corespund cerințelor înaintate.