Angajăm:

Consultant în magazin Orange

Suntem în căutare de angajat pentru magazinul ambulant „Orange”. Jobul presupune deplasări cu microbuzul în localitățile din centrul țării cu plecare din Chișinău. Avem nevoie de o persoana în calitate de consultant-vînzător cu abilitățile de a conduce un microbuz.

Responsabilități:
- prezentarea serviciilor oferite de compania „Orange”;
- acordarea de consultații clienților (cu privire la telefoane, modeme, accesorii);
- încheierea contractelor;
- întocmirea dărilor de seamă;
- utilizarea aparatului de casă.

Cerințe:
- deținerea permisului de conducere categoria „B” și experiență în conducerea automobilelor de cel puțin 3 ani (pentru poziția de șofer consultant);
- cunoștințe avansate de operare PC (Google Chrome, Internet Explorer, OpenOffice);
- atenție la detalii;
- rezistență la stres;
- capacitatea de a convinge;
- dorință de a vinde mărfuri și servicii;
- capacitatea de ascultare și de evitare a conflictelor;
- cunoașterea limbilor română și rusă.

Condiții de muncă:
- instruire conform standardelor companiei „Orange”;
- desfășurarea activității din microbuz după modelul magazinelor pe roți;
- program zilnic: plecare din Chișinău în fiecare dimineață, deplasare în localitatea de destinație, instalarea echipamentelor (laptop, imprimantă, aparat de casă etc.);
- venit motivant: salariu fix + bonusuri pentru contractele încheiate.

Pentru detalii sunați: 060 55 95 55.
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: sonetofon.srl@mail.ru