Director vinzari

Compania KASTEEL angajeaza

DIRECTOR VINZARI

Cerințe:
- Absolvent studii superioare;
- Experienta in post similar minim 2 ani;
- Recomandare de la ultimul post de munca;
- Bună cunoaștere a limbii române, ruse ;
- Bune cunoștințe de operare PC,
- Foarte bune abilități de comunicare și negociere, planificare și organizare, să interacționeze cu placere cu clienții si angajatii;
- Atitudine pozitivă, pro-activă, seriozitate, flexibilitate, loialitate, corectitudine.

Responsabilitati:
- Conducerea echipei agentilor de vinzari (recrutare, instruire, motivare)
- Controlul operativ al agentilor de vinzari
- Adoptarea masurilor pentru cresterea vinzarilor
- Raportarea regulata privind rezultatele
- Administrare vinzari;

Beneficii:
- Angajare oficială cu pachet social
- Salariu motivant intre 10.000 lei - 20000 lei corelat cu performanța;
- Posibilitatea de a lucra într-un colectiv tinar, ambițios și focusat pe rezultat;

ATENTIE:
 Expediați CV-ul cu POZA la email: tmzconstruct@mail.ru   , cu mențiunea
Director Vinzari ”.
 Telefon:  0 68680032

Vă așteptăm în Echipa noastră!