Manager vinzari

Dacă ești pasionat de arta de a vinde și nu poți trăi fară comunicare, atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!

Experiența de lucru aici nu va conta, doar dorința de a învăța.
Kasteel, producator de acoperișuri, este o companie specializată în producția de sisteme complete pentru acoperișuri, țiglă metalică, sistem de scurgere și accesorii pentru acoperiș.

★ Îți oferim un salariu MOTIVANT, cu multe bonusuri și o posibilitate să acumulezi o experiență în comunicări eficiente și tehnici de vânzări!

Responsabilități:
- Dezvoltarea și menținerea bazei de date;
- Crearea ofertelor pentru clienți;
- Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
- Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;

Cerințe:
- Să fii convingator în relațiile cu clienții;
- Să fii comunicativ și creativ,
- Să fii capabil sa motivezi echipa;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;

Constituie un avantaj:
- Experiență în vânzarea materialelor de construcție;
- Cunoștințe de utilizare 1C.

Oferim:
- Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări)
- Telefon mobil de serviciu;
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr și prietenos;

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi !
Scrie in privat ori trimite acum CV-ul la adresa de e-mail:
tmzconstruct@mail.ru  cu mențiunea „Manager vânzări ”.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.