Centrul Medical „EstetExpert” este specializat în sfera dermato-estetică, care dispune de un spectru larg de servicii precum: dermatologie; medicină estetică; cosmetologie laser și cu aparataj și cosmetologie clasică.

Consultant vînzări servicii medicale

Cerințe:
- studii superioare, medicina-constituie un avantaj;
- nivel înalt de cunoaștere a limbilor română și rusă;
- experiență în vânzări;
- abilități de comunicare, negociere si prezentare;
- competențe de operare PC (Pachetul Microsoft Office, 1C, CRM).

Responsabilități:
- efectuarea apelurilor telefonice;
- lucru cu baza actuală de pacienți;
- prezentarea pacienților serviciile oferite de Centrul Medical;
- identificarea necesităților pacienților;
- asistarea medicului la consultaţie, stabilirea împreună cu pacientul planul tratamentul și prioritizarea acestuia.

Beneficii:
- săptămîna de muncă de 40 ore (de la 12:00 pînă la 20:00);
- salariu fix+bonus de performanță (10000-15000 lei);
- angajare oficială în câmpul muncii;
- instruire continuă și condiții pentru dezvoltare profesională;
- serviciile noastre la sinecostul acestora;
- locație: sectorul Botanica, bd. Dacia 24/2, (transportul circulă în toate sectoarele orașului).

Dacă sunteți interesat de poziţie expediați CV-ul Dvs. la adresa de email hrestetexpert@gmail.com  . Vă rugăm să indicați în mesaj funcția pentru care aplicați.