Angajăm:

Director Marketing

Compania Bismobil Kitchen, continua dezvoltarea și în afara hotarelor.
Suntem producători de bucătării la comandă, pe baza proiectului individual creat. Incepând cu 2012 activăm în Republica Moldova, din 2020 în România şi în Europa.

Suntem prezenti pe piața Spaniei și Bulgariei, Vom desfășura activitatea în  Franța, Italia, Portugalia, Belgia, Elveția ...

Dacă ești o persoană organizată, responsabilă și ambițioasă, te invităm să devii parte a echipei noastre cu oameni frumoși, implicați și profesioniști!

Ce îți oferim:
•  Vom cuceri impreuna increderea pietilor internationale
•  Posibilitate de dezvoltare ca partener

•  Echipă dinamică și profesionistă, in țară și peste hotare

Responsabilități:
•   Elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor de marketing ale companiei;
•   Elaborarea și asigurarea realizării planului de marketing în cadrul departamentului;
•   Promovarea și creșterea imaginii companiei;
•   Stabilirea și gestionarea bugetelor de marketing alocate;
•   Organizarea și asigurarea realizării analizei pieței și a concurenților;
•   Organizarea activităților departamentului de marketing.

Ești persoana potrivită dacă:
•   Deții un nivel avansat de cunoaștere a limbilor română și rusă (limba engleză constituie un avantaj);
•   Deții cunoștințe practice în marketing și promovare;
•   Ai experiență de muncă în domeniu – de minim 2 ani.

Ești pregătit/ă pentru o dezvoltare continuă, noi provocări și o călătorie de lungă durată, alături de oameni energici și ambițioși?
Atunci vrem să te cunoaștem,
E-mail: hr.bismobil@gmail.com     Tel:079997016

Cunoaște-ne de mai aproape;

 Tel:079997016