Angajăm:

Inginer Masurari Exacte Blaturi de Bucatarie (Romania, Bucuresti)

Lucru in ROMANIA, BUCURESTI
Otopeni, judet Bucuresti - Ilfov
Mobilitatea postului: Necesita deplasari
Tip job: Full time

OPORTUNITATI:
- Lucru cu cel mai performant utilaj din domeniul masurarilor, PRODIM.
- Instruire timp de 30 zile
- Lucru in echipa cu mesteri cu experienta de peste cinci ani
- Dezvoltare personala

Descrierea jobului:
- Se primește schita de proiect de blat dorit de client de la colegii din showroom ce l-au consiliat pe client;
- Se realizează proiectul din punct de vedere tehnic, ce va urma sa fie dat in producție, in fabrica.
- Proiectul implica - cotele corecta ale elementelor, schița de execuție pentru fabrica, schita pentru montaj pe teren, incadrari pentru taiere
- Se discuta si analizeaza impreuna cu Managerul de proiect si/sau echipa cele mai bune solutii specifice fiecarui proiect.
Conditii de lucru:
- biroul este in cadrul fabricii, BUCURESTI
- program fix de luni pana vineri 8.00-17.00
- transport auto din garajul firmei, mașini noi cu condiții de comfort
- dotări necesare pentru o activitate optima
- orele suplimentare achitate

- salariu motivant incepind cu 800- 1000 euro

Persoanele interesate si care corespund cerintelor mentionate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: cristina.mandis@artgranit.md   sau sa ne contactati la nr.de tel. 069222203

Vă așteptăm în Echipa noastră!