Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Contabil (Mijloace Fixe)

Compania oferă:
* Motivare financiară - 10000 MDL - NET;
* Creştere salarială în funcție de performanță;
* Suport din partea colegilor şi al managementului companiei ;
* Program de muncă: Luni-Vineri, 9.00-18.00.

Profilul candidatului:
* Studii superioare finisate cu profil economic;
* Experiența de muncă minim 3 ani;
* Cunoașterea limbii române, ruse;
* Cunoşterea soft-ului contabil 1C;
* Responsabilitate, organizare, pro-activitate, orientare spre îndeplinirea obiectivelor corect, complet și la termenele stabilite.

Responsabilități:
* Efectuarea întregii activități de evidență contabilă a mijloacelor fixe, conform legislației în vigoare;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa hr@dad.md  sau să ne contacteze la 069995545.

Vom fi bucuroși să colaborăm!